slubwgrecji.com ( Ślub w Grecji ) używa mechanizmu ciasteczek (Cookie). Więcej informacji znajdą Państwo w Polityce Cookies. Zamknij okno

Ślub w Atenach

Ateny zaliczane są do największych europejskich miast. Jest to miejsce o niebywałej historii, która ukształtowała nasze społeczeństwo. To właśnie Ateńczycy stworzyli ustrój zwany demokracją i to właśnie stamtąd pochodzą najwięksi starożytni uczeni.

Architektura Aten zadziwia na każdym kroku i pokazuje wielkość okresu starożytności. Zabytki takie jak Akropol wprawiają w zachwyt przyjezdnych i pokazują piękną twarz kultury greckiej. Malownicza linia brzegowa, która odróżnia Ateny od innych miast i urocze plaże stwarzają idealne warunki na romantyczny wyjazd.
Ślub w Atenach może odbyć się w przyjaznym Ratuszu, jednak oferujemy także śluby symboliczne, choćby na wspomnianych wcześniej pięknych plażach. Ceremonia ślubna możecie także połączyć z przepiękną, niepowtarzalną sesje zdjęciową, która uwidoczni Wasz piękny moment na tle największych europejskich zabytków oraz pięknych widoków.

Stolica Grecji to miasto, które wyrasta ponad inne. To obejmujące parę tysięcy lat historii starożytne polis, które obok nowoczesności i europejskich standardów zachowało także kulturalną przeszłość, której zazdroszczą jej wszystkie inne stolice świata.

Ślub w Atenach to niepowtarzalna szansa na połączenie ceremonii z poznaniem starożytności, a także przeżycie niezapomnianych chwil w centrum Attyki. Wesela w stolicy organizujemy całorocznie, zarówno latem, jak i zimą. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu…
 
ŚLUB CYWILNY W  W RATUSZU 

ŚLUB CYWILNY W RATUSZU Z CEREMONIĄ SYMBOLICZNĄ NA PLAŻY 

 
Ratusz w Atenach znajduje się w zabytkowym budynku, w samym centrum stolicy Grecji nieopodal Akropolu jak również sławnej dzielnicy Monastiraki.Po ceremonii Państwo Młodzi mogą udać się do jednej z tradycyjnych greckich tawern na Starówce. Niezapomnianą pamiątką będzie sesja fotograficzna z najpiękniejszymi zabytkami Aten.
Dla chętnych Par Młodych możliwość zorganizowania dodatkowej symbolicznej ceremonii na jednej z plaż przy zachodzie słońca, z widokiem na wyspę Eginę oraz wzgórze Pireusu. 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I POZWÓL NAM ZAPROJEKTOWAĆ SWÓJ ŚLUB


Potrzebujesz więcej informacji?
Skontaktuj się z nami:
E-mail: info@slubwgrecji.com    PL +48222973534    MOB PL +48694028713    MOB GR +306979288692
ŚLUB W GRECJI MAŁGORZATA PRZYBYLSKA    JASPISOWA 43, 05-077 WARSZAWA    NIP:1131431971
Projekt: BxM Multimedia