slubwgrecji.com ( Ślub w Grecji ) używa mechanizmu ciasteczek (Cookie). Więcej informacji znajdą Państwo w Polityce Cookies. Zamknij okno

Ślub na Mykonos

Mykonos jest od wielu lat najmodniejszą wyspą Morza Egejskiego. Rokrocznie pojawiają się tu spragnieni wrażeń turyści, ale też pary młode, które decydują się powiedzieć „tak” w tym urokliwym miejscu. Wyspa ta znana jest z ogromnej liczby wspaniałych architektonicznie kapliczek, piaszczystych plaż, a także malowniczego położenia.
Charakterystyczne architektura nadaje Mykonos romantycznej aury.

Cykladzki styl budynków tworzy niepowtarzalną atmosferę. Ślub na Mykonos to świetny pomysł dla spragnionych wrażeń podróżników. Miejsca ceremonii, jakie oferujemy, pozwolą spełnić Wasze marzenia, a także nadadzą Waszej chwili pożądanej aury. Jeśli marzycie o symbolicznej ceremonii na piaszczystej plaży – taka też będzie nasza propozycja, natomiast osobom chcącym zawrzeć związek małżeński – zaproponujemy ślub w położonym w centrum stolicy zabytkowym Ratuszu. Jest to niepowtarzalny obiekt, rzadko bowiem się zdarza, aby urząd położony był w tak dobrej lokalizacji i malowniczej okolicy.

Ślub na Mykonos to szansa na przeżycie niepowtarzalnego wyjazdu i wzięcia ślubu na bajkowej wyspie. Huczne imprezy, wesoła atmosfera i urokliwe miejsca – to wszystko co sprawi, że Wasz wyjazd pozostanie niezapomniany, a na Mykonos jeszcze kiedyś powrócicie.

ŚLUB CYWILNY W ZBYTKOWYM RATUSZU 

ŚLUB CYWILNY W RATUSZU I CEREMONIA SYMBOLICZNA W DOWOLNYM MIEJSCU 

Ś
luby cywilne na wyspie Mykonos odbywają się w Ratuszu, który położony jest w starym porcie w zabytkowym budynku, w samym sercu stolicy wyspy. Ceremonie odbywają się w godzinach wczesnopopołudniowych. Dla chętnych par możliwość zorganizowania ceremonii symbolicznej na plaży, przy kapliczce. Obowiązkowym punktem jest także sesja fotograficzna ze słynnymi wiatrakami w tle.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I POZWÓL NAM ZAPROJEKTOWAĆ SWOJ ŚLUB


Potrzebujesz więcej informacji?
Skontaktuj się z nami:
E-mail: info@slubwgrecji.com    PL +48222973534    MOB PL +48694028713    MOB GR +306979288692
ŚLUB W GRECJI MAŁGORZATA PRZYBYLSKA    JASPISOWA 43, 05-077 WARSZAWA    NIP:1131431971
Projekt: BxM Multimedia