slubwgrecji.com ( Ślub w Grecji ) używa mechanizmu ciasteczek (Cookie). Więcej informacji znajdą Państwo w Polityce Cookies. Zamknij okno

Ślub na Zakynthos

Zakynthos często postrzegana jest jako wizytówka Grecji. Mimo bycia niewielkim skrawkiem na mapie odznacza się wieloma walorami, które przyciągają pary młode chcące zawrzeć ślub w ciekawym miejscu. Piękno wyspy czyni ją jedynym z najpopularniejszych kierunków ślubnych w ostatnim czasie.

Wyżynny krajobraz zapewnia piękne widoki, natomiast plaża Navagio jest ewenementem w skali światowej. Obraz bajkowej plaży dopełnia wrak statku, który nadaje jej statut jednej z najciekawszych na świecie.

Piękna wyspy pozazdrościć może każde inne miejsce na ziemi. Białe klify, turkusowy kolor morza i zielona wzgórza – to kompozycja, która wydaje się wręcz nieprawdopodobna, wyidealizowana. Zakynthos to miejsce, gdzie ideały przypominają o swoim istnieniu. Wyspa ta jest przeznaczona do romantycznych ślubów, które w zależności od Waszej woli możemy zorganizować w różnych miescjach. Ślub na Zakynthos może się odbyć w czarującej Zatoce Wraku, na wysepce Cameo, na Wyspie Żółwia, na piaszczystej plaży oraz w restauracji nad brzegiem morza.

Ślub na wyspie Zakynthos to spełnienie marzeń o przepięknej ceremonii i baśniowej podróży poślubnej.

ŚLUB KOŚCIELNY LUB KONKORDATOWY 

ŚLUB NA CAMEO CENA 
  *Plus opłata za wynajęcie na wyłączność zatoki

Wysepka Cameo to najpopularniejsze miejsce na eksluzywny ślub na wyspie Zakynthos. Ceremonia zaślubin odbywa się w wynajętej na wyłączność zatoczce. Klify otaczające i turkusowe morze stwarzają wrażenie jakbyśmy przenieśli się w świat baśni. Aby dostać się na Cameo musimy przemierzyć drewniany most, który jednocześnie jest atrakcją sesji fotograficznej. Przyjęcie weselne może odbyć się w tej samej zatoczce.

 

ŚLUB NA PLAŻY CENA

Zakynthos oferuje piękne piazczyste plaże oraz turkusowe morze. Ślub na plaży na wyspie Zakynthos może odbyć się na dowolnej plaży w okolicy Alikanas z widokiem na Kiefalonię,w Agios Sotis z widokiem na Cameo, na sławnej plaży Banana beach, czy Vasiliki i wiele innych. Jeżeli marzycie o ceremonii z piaskiem pod stopami, to Zante jest do tego stworzona.

ŚLUB NA PLAŻY Z REJSEM STATKIEM 

Zatoka Wraku ( Navagio ) stała się wizytówką całej Grecji. To chyba najczęściej fotografowane miejsce obok wyspy Santorini w całej Grecji. Dotrzeć do niej możemy tylko drogą morską stateczkiem lub motorówką. Niesamowity turkusowy kolor morza pięknie kontrastuje z białymi klifami. Dodatkową atrakcją jest wrak pirackiego statku. Te wszystkie elementy sprawiają, że sesja fotograficzna ma tutaj unikatowy charakter. Ceremonia zaślubin odbywa się w bocznej zatoczce Wraku, gdzie znajduje się żwirkowa plaża. Ślub w Navagio jest jednocześnie atrakcyjną kilkugodzinną wycieczką, gdzie podziwiać możemy niesamowite piękno natury Zante.

ŚLUB W RESTAURACJI, VILLI 

Ślub cywilny na wyspie Zakynthos może odbyć się rownież w tawernach, restauracjach, które może po ceremonii posłużyć jako miejsce uczty weselnej. Oferują one nie tylko romantyczną scenerię z widokiem na Morze Jońskie, ale również wspaniałą kuchnię grecką i miłą atmosferę. Oferujemy takie lokale w różnych częściach wyspy. Połączenie ceremonii z uroczystą kolacją pozwoli uniknąć dodatkowych kosztów związanych z transferem.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I POZWÓL NAM ZAPROJEKTOWAĆ SWÓJ ŚLUB


Potrzebujesz więcej informacji?
Skontaktuj się z nami:
E-mail: info@slubwgrecji.com    PL +48222973534    MOB PL +48694028713    MOB GR +306979288692
ŚLUB W GRECJI MAŁGORZATA PRZYBYLSKA    JASPISOWA 43, 05-077 WARSZAWA    NIP:1131431971
Projekt: BxM Multimedia