slubwgrecji.com ( Ślub w Grecji ) używa mechanizmu ciasteczek (Cookie). Więcej informacji znajdą Państwo w Polityce Cookies. Zamknij okno

Ślub na Santorini

Santorini została obdarzona przez naturę niezliczonymi darami. Ta położona na wygasłym wulkanie wyspa, była w przeszłości kolebką najstarszych kultur. Nieprzypadkowo podejrzewana o bycie zaginioną Atlantydą wyspa, wrzucona w wody burzliwego Morza Egejskiego zapewnia emocjonalne przeżycia i tysiące wspomnień. Romantyczna aura tego miejsca czyni ślub na Santorini spełnieniem marzeń wielu par. Wyjęte z bajki niebieskie kopuły, smakowite jedzenie w tawernach i te niesamowite widoki zabiorą Was w przygodę Waszego życia. Przepełnione słońcem tarasy zapewnią Wam romantyczną atmosferę i niezapomniane chwile.

Marzenia o bajkowym ślubie wcale nie muszą pozostać niespełnione. Wystarczy jeden kontakt z nami, aby uświadomić sobie, że przepiękna ceremonia, niepowtarzalna sesja zdjęciowa to coś co znajduje się w zasięgu Waszej ręki. Ślub na Santorini jest bajką.
Zapraszamy na ślub w Grecji na wyspę Santorini, gdzie spełnimy Wasze marzenia.

Na Santorini organizujemy śluby cywilne, odnowienie ślubów, śluby symboliczne, a także sesje fotograficzne.
  Ceremonie ślubne na wyspie Santorini odbywają się na tarasach z widokiem na wulkan, a każdy ma w sobie coś niezwykłego i niepowtarzalnego.

ŚLUB NA CYWILNY  NA SANTORINI RÓWNIEŻ Z POLSKIM FOTOGRAFEM  OD 2100€ 

TARAS NUMER 1

Malowniczo położony taras w pobliżu Thiry stolicy Santorini, posiada zapierający widok na wulkan. W pobliżu piękne schody, kapliczka i jedne z najpiękniejszych zachodów słońca na wyspie Santorini. Idealne miejsce na sesję fotograficzną.

ŚLUB CYWILNY NA TARASIE NUMER 2 

Taras ten znajduje się w miejscowości Pyrgos. Malowniczo położony posiada jedno z najpiękniejszych widoków na kalderę i zachodów słońca na wyspie Santorini. To doskonała propozycja na duże śluby, a znajdująca się obok restauracja może być miejscem imprezy weselnej.

ŚLUB CYWILNY NA TARASIE NUMER 3 

Taras znajduje się w miejscowości Megalochori. Oryginalny wystrój jedyny taki na wyspie Santorini. Możliwość ceremonii w godzinach późno popołudniowych np przy zachodzie słońca. Idealny zarówno na małe jak i duże ceremonie ślubne.Na  terenie obiektu znajduje się restauracja.

ŚLUB CYWILNY NA TARASACH NUMER 4, 5, 6,  W IMEROVIGLI 

Wszystkie wymienione tarasy znajdują się w miejscowości Imerovigli i mają widok na wulkan. Możliwość ceremonii w godzinach przy zachodzie słońca. Idealna lokalizacja na sesję fotograficzną bez potrzeby przemieszczania się.W miejscowości Imerovigli znajduje sie wiele atrakcyjnych restauracji.

 ŚLUB CYWILNY NA TARASIE AGIAS FOTINIS W RESTAURACJI PYRGOS

 ŚLUB CYWILNY NA TARASIE VILLA GEM

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I POZWÓL NAM ZAPROJEKTOWAĆ SWÓJ ŚLUB


Potrzebujesz więcej informacji?
Skontaktuj się z nami:
E-mail: info@slubwgrecji.com    PL +48222973534    MOB PL +48694028713    MOB GR +306979288692
ŚLUB W GRECJI MAŁGORZATA PRZYBYLSKA    JASPISOWA 43, 05-077 WARSZAWA    NIP:1131431971
Projekt: BxM Multimedia