slubwgrecji.com ( Ślub w Grecji ) używa mechanizmu ciasteczek (Cookie). Więcej informacji znajdą Państwo w Polityce Cookies. Zamknij okno

Ślub na Lefkadzie

Lefkada to jedna z najpiękniejszych wysp greckich. Nieprzypadkowo nazywana jest królową wysp jońskich - na każdym kroku zachwyca swoim pięknem. Wizytówką Lefkady są malownicze krajobrazy, przepiękne plaże, a także stolica wyspy, która pełna jest tradycyjnych tawern ze znakomitym jedzeniem.

Mimo niewielkich rozmiarów jest ona często wybieranym miejscem na ślub w Grecji. Jej romantyczna aura przyciąga zakochanych, zapewniając im tym samym niezapominaną ceremonię. Krajobrazy wyspy pozwalają na zrobienie pięknych zdjęć, natomiast piaszczyste plaże z turkusowym morzem pozwalają przenieść się do bajkowego świata. Czarująca wyspa zakochuje w sobie kolejnych przybyszów, którzy nie mogąc zapomnieć o kolorze morza wracają na nią rokrocznie. Ślub na Lefkadzie to szansa na przeżycie tej niezapomnianej chwili w urzekającym pięknością miejscu, a także na wymarzoną podróż poślubną.

Pobyt na Lefkadzie to chwile relaksu, zabawy, zwiedzania, ale też co najważniejsze moment kontemplacji i przeżycie niezapomnianych chwil. Na tej, położonej na wodach Morza Jońskiego wyspie, każdy znajdzie coś dla siebie, jeśli do nas napiszecie, na pewno znajdziemy coś dla Was…

ŚLUB CYWILNY NA PLAŻY 

Ceremonia ślubna na wyspie Lefkada może odbyć się na dowolnej plaży wybranej przez Parę Młodą.Sesja fotograficzna może odbyć się w promieniach zachodzącego słońca.
 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I POZW.OL NAM ZAPROJEKTOWAĆ SWÓJ ŚLUB


Potrzebujesz więcej informacji?
Skontaktuj się z nami:
E-mail: info@slubwgrecji.com    PL +48222973534    MOB PL +48694028713    MOB GR +306979288692
ŚLUB W GRECJI MAŁGORZATA PRZYBYLSKA    JASPISOWA 43, 05-077 WARSZAWA    NIP:1131431971
Projekt: BxM Multimedia