slubwgrecji.com ( Ślub w Grecji ) używa mechanizmu ciasteczek (Cookie). Więcej informacji znajdą Państwo w Polityce Cookies. Zamknij okno

Ślub na Korfu

Korfu chwyta za serce. Ta górzysta grecka wyspa położona jest na Morzu Jońskim u wybrzeży Albanii. Uważana jest za najbardziej zieloną grecką wyspę. To tutaj Odyseusz dzięki pomocy Alkinoosa mógł zakończyć swoją wędrówkę i wrócić an Itakę. Wypoczywał tu Napoleon a cesarzowa Sisi miał swój pałac.

Krystalicznie czyste Morze Jońskie, zabytki Starego Miasta Korfu, piękne piaszczyste plaże oraz sławny Canal d Amour w Sidari przyciąga co roku wiele Par Młodych, które biorą ślub właśnie na tej wyspie.

Pięknie położona katedra katolicka w mieście Korfu na Starówce jest jednym z nielicznych kościołów katolickich w którym turyści mogą wziąć ślub konkordatowy w obrządku katolickim. Po ślubie Para Młoda i jej goście mogą pospacerować uliczkami miasta Korfu i udać się do restauracji na uroczysty posiłek.

Piaszczyste plaże i romantyczne zachody słońca mogą posłużyć jako tło do niezapomnianej sesji fotograficznej. Możemy zorganizować dla Was również ślub cywilny w Ratuszu oraz ceremonię na plaży, jak również ślub konkordatowy wraz z ceremonią symboliczną na plaży.

ŚLUB CYWILNY W RATUSZU W MIEŚCIE KORFU 
ŚLUB CYWILNY NA PLAŻY 
ŚLUB KONKORDATOWY Z POLSKIM KSIĘDZEM W KATEDRZE W KORFU 

ŚLUB KOŚCIELNY W KATEDRZE W KORFU 
ŚLUB KONKORDATOWY WRAZ Z CEREMONIĄ SYMBOLICZNĄ NA PIASZCZYSTEJ PLAŻY 

 


Potrzebujesz więcej informacji?
Skontaktuj się z nami:
E-mail: info@slubwgrecji.com    PL +48222973534    MOB PL +48694028713    MOB GR +306979288692
ŚLUB W GRECJI MAŁGORZATA PRZYBYLSKA    JASPISOWA 43, 05-077 WARSZAWA    NIP:1131431971
Projekt: BxM Multimedia