slubwgrecji.com ( Ślub w Grecji ) używa mechanizmu ciasteczek (Cookie). Więcej informacji znajdą Państwo w Polityce Cookies. Zamknij okno

Ślub na Skopelos

Śłub na Skopelos to szansa na spełnienie marzeń związanych z podróżami i ceremonią jednocześnie. Ta piękna, egejska wyspa posiada wiele walorów, które upiększają pobyt i nadają ceremonii wspaniałej aury. Skopelos to miejsce z pięknymi krajobrazami i plażami. Urzeka na każdym kroku, zakochała w sobie choćby Phyllida Lloyda, którego „Mamma Mia” była nagrana na Skopelos. To malownicze miejsce pozwala cieszyć się tradycyjną atmosferą i wziąć ślub w pięknej, wymarzonej przez Was scenerii, jak choćby przy znanej z filmu kapliczce lub jednej z malowniczych plaż.

Jeśli chcecie wziąć ślub w cichym, spokojnym, ale zarazem przepięknym miejscu, to Skopelos jest idealnym wyborem. Ta jeszcze nie odkryta przez rzesze turystów wyspa zdołała zachować tajemniczość i urok, który jest czymś niepowtarzalnym. Jeśli marzycie o ceremonii w miejscu, w którym kolory morza, zieleń wyspy i biel domów nadaje mu oryginalną atmosferę– nie wahajcie się dłużej. Skontaktujcie się z nami, a rozwiejemy wszelkie Wasze wątpliwości i zaplanujemy ślub na Skopelos w wybrany przez Was sposób.

ŚLUB PRZY SŁAWNEJ KAPLICZCE

Poczujecie się jak bohaterowie sławnego musicalu MAMMA MIA stojąc przy sławnej kapliczce składając przysięgę małżeńską.

ŚLUB NA PLAŻY

Piękne piaszczyste, żwirowe plaże na wyspie Skopelos mogą być miejscem Waszej ceremonii ślubnej.

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I POZWÓL NAM ZAPROJEKTOWAĆ SWÓJ ŚLUB


Potrzebujesz więcej informacji?
Skontaktuj się z nami:
E-mail: info@slubwgrecji.com    PL +48222973534    MOB PL +48694028713    MOB GR +306979288692
ŚLUB W GRECJI MAŁGORZATA PRZYBYLSKA    JASPISOWA 43, 05-077 WARSZAWA    NIP:1131431971
Projekt: BxM Multimedia