slubwgrecji.com ( Ślub w Grecji ) używa mechanizmu ciasteczek (Cookie). Więcej informacji znajdą Państwo w Polityce Cookies. Zamknij okno

Ślub na Krecie

Kreta to największa grecka wyspa. To właśnie tu rozwijała się jedna z najstarszych cywilizacji na świecie: cywilizacja minojska. Bogata historia nadaje wyspie jedyny w swoim rodzaju klimat, natomiast jej spora powierzchnia pozwala poznać wiele aspektów kultury greckiej. Specyfika wyspy zakochuje kolejnych przybyszów, a na Kretę przyjeżdżają kolejne pary chcące wziąć ślub.

Kreta to nie tylko zabytki i kolebka kultury, ale także piękne widoki, klimatyczne tawerny i duża dawka zabawy. Na tej wyspie każdy znajdzie swoje miejsce i zachwyci się miejscową aurą. Góry, morza, jeziora, zabytki, tawerny ze smakowitym jedzeniem, malownicze miasteczka i bogata miejscowa kultura, a można by wymieniać jeszcze więcej – to wszystko czyni ślub na Krecie czymś niepowtarzalnym.

Jeśli chcecie przeżyć ślub w miejscu, gdzie piękne widoki, dobre jedzenie i kolebka historii tworzą jedność to będzie właściwy wybór. Ślub na Krecie to wymarzone miejsce ceremonii, ale także podróż poślubna, w której ani jeden dzień nie będzie wypełniony nudą. Kreta jest uosobieniem ideału zarówno dla zakochanych, jak i podróżników, co czyni ją jednym z najlepszych dostępnych kierunków na ślub w Grecji.

ŚLUB NA PLAŻY, ŚLUB NA TARASIE 

Śluby cywilne na wyspie Kreta organizowane są przez nas w okolicy Kavros ( prefektura Chania ) na długiej piaszczystej plaży oznaczonej Błękitną Flagą Europy jak również w okolicy Rethymno. Ceremonia może odbyć się również na plaży z piękną kapliczką w tle. Po ceremonii możliwość organizacji uroczystej kolacji w jednych z beach barów lub tradycyjnych kreteńskich tawern. Okolica jest bardzo atrakcyjna jako miejsce sesji fotograficznej> kapliczka, plaża, palmy, wysokie góry w tle.

ŚLUB Z WIDOKIEM NA KAPLICZKĘ 

Ślub cywilny może odbyć się na terenie prywatnej posesji przy jednej z urokliwych kapliczek z widokiem na morze obok której znajduje się elegancka restauracja. Restauracja serwuje wyśmienitą kuchnię i położona jest  w ogrodzie. Obiekt ten znajduje się w prefekturze Heraklionu.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I POZWÓL NAM ZAPROJEKTOWAĆ SWÓJ ŚLUB


Potrzebujesz więcej informacji?
Skontaktuj się z nami:
E-mail: info@slubwgrecji.com    PL +48222973534    MOB PL +48694028713    MOB GR +306979288692
ŚLUB W GRECJI MAŁGORZATA PRZYBYLSKA    JASPISOWA 43, 05-077 WARSZAWA    NIP:1131431971
Projekt: BxM Multimedia